Mnou vyškolené průvodkyně rituálem zavinování

Tyto průvodkyně ti mohu doporučit. Prošly mým několikadenním kurzem, mají praxi a jsou se mnou nadále v kontaktu.

Pokud z nějakého důvodu nechceš využít moji službu, můžeš se rituálem zavinování nechat provést mnou vyškolenými průvodkyněmi, které působí po celé ČR. A protože jsou na různém stupni zkušeností a praxe, mají také různě vysoké ceny.

Hana Kverková

Jsem v hluboké úctě a vděčnosti, že mohu provázet ženy rituálem zavinování a vidět, jak se proměňují a vědomě se znovu rodí samy ze sebe. Pro ženy také tvořím ženské kruhy, rituály a jsem ke službám i v individuálních sezeních osobně i online.

Jsem spokojenou manželkou kováře a maminkou dvou dětí, díky kterým mám osobní zkušenost s porodem jak v porodnici (dcera, 2017), tak doma (syn, 2020). Oslovuje mě kontaktní rodičovství, domácí vzdělávání, komunitní život, tvoření pro ženy a také pro děti, které inspiruji na cestě k vědomému životu.

Působím v oblasti Českého ráje, bydlím kousek od Jičína. Za ženami na rituál zavinování jezdím do dojezdové vzdálenosti cca 1-1,5 h autem od Jičína. Zároveň nabízím možnost "rituál zavinování all inclusive", kdy je možné přijet za mnou do chaloupky v Českém ráji a rituál zavinování si užít zde. Ve stejném pokoji, ve kterém budeme zavinovat, můžete po skončení zavinování zůstat a pohodlně přespat.

Kromě kurzu zavinování u Jany Rosy jsem vystudovala andragogiku a personalistiku na Karlově Univerzitě, jsem certifikovanou koučkou Gestalt koučinku. V oblasti osobního rozvoje a spirituality se vzdělávám pro pomáhající profese už od roku 2009, prošla jsem deseti kurzy kineziologie, třemi stupni reiki, dvěma energetickými čakrovými výcviky u Martina Kubáta, buddhistickou čakrovou praxí Cesta 5000 dechů. Poslední dva roky se intenzivně vzdělávám v energetické práci u švýcarské léčitelky Maartje Kreuzen.

Ráda vás provedu posvátným rituálem zavinování, volá-li vás ke mě vaše duše.

Přejít na Hančin web

Irena Ryšková

K rituálu zavinoání jsem se dostala díky osobní zkušenosti. Díky Janě Rose bylo pro mě zavinutí velmi silným a hluboce transformačním zážitkem. Proto, když vypsala první kurz tohoto rituálu, neváhala jsem s přihlášením ani chvilku. Chtěla jsem tímto nádherným přerodem provázet i já.
Kromě rituálu zavinování provázím ženy i osobními konzultacemi a vyrábím pro ně podporující svíčky.

Nejčastěji působím na jižní Moravě, ale ráda za vámi přijedu kamkoliv v České republice. Rituálem vás provedu ve vašem domácím bezpečném prostředí.

Mimo kurzu rituálu zavinování jsem prošla masérským kurzem, Reiki I. stupně, prožitkovým výcvikem v rituálech, koučovacím výcvikem u AKOR a terapeutickým výcvikem u Mind Art Concept.
Už teď se těším na naše společné setkání.
S láskou Irena

Přejít na Irenin web

Martina Bártová

Jsem žena, která zkoumá možnosti života a hledá jeho skryté pravdy. Moje cesta vede zpět ke spojení s přírodou, cykly a jejími koloběhy. Vedu ženské semináře na téma ženského cyklu, ženských archetypů a moudrostí ženského těla. Je pro mě důležité podporovat ženy v hledání jejich vlastní síly, ztracených částí duše a nalézání jejich vlastní ženské magie. Provázím ženy jejich procesy skrze přechodové rituály (menarché, ztrátou miminka, posledním krvácením a jiné), které nám pomáhají zvědomit si naše přerody a integrovat je do života. Nabízím také individuální osobní ale i online konzultace, jejichž hlavním aspektem je práce s tělem.

Absolvovala jsem výcvikem systemického coachingu, body work a roční výcvik kněžek. Prošla několika semináři se Šamankami z Mexika a Ruska (Ayla, Ana Lahak). Spoluvedla jsem Cestu hrdiny a v současné době se vzdělávám v oblasti posvátné sexuality (Katinka Soetens, UK, Sofia Sundari, Ma Ananda Sarita, USA). Mým největším učitelem byl a je život sám.

Rituálem rebozo Vás mohu provést v Ústeckém kraji a také na jižní Moravě. Rituál nabízím také na území Německa, kolem Lipska a v příhraničních oblastech Saska.

V případě zájmu je možné vést rituál také v německém a nebo anglickém jazyce.

Přejít na Martinin web

Jana Slavice

Jsem Jana Slavice a provázím konci v našich životech. Zároveň podporuji
klienty ve zdravém a pevném vykročení do života. Pokorné setkávání s
konečností vnímám jako velký dar pro život. Uctíme-li to, co jsme
ztratili, pak dokážeme zahlédnout šanci na nový začátek.

Lektoruji, doprovázím umírající a jejich blízké. Také ty, kteří chtějí v životě
skutečnou změnu jdoucí do hloubky. Rituál zavinování vnímám jako
mocného spojence pro proces uzavření starého a otevření se
novému.

Rituálem zavinování nejčastěji ošetřuji tyto situace:
● Ukončení období truchlení a vykročení do života
● Ukončení starých (i rodových) traumat
● Ošetření ženy po potratu či porodu mrtvého miminka (po
ukončení šestinedělí nebo kdykoliv později)
● Vědomé ukončení vztahu (se živým či mrtvým člověkem) a
nastavení nové podoby tohoto vztahu
● rituálem lze ošetřit jakoukoliv situaci, kterou už chcete uzavřít
● rituálem provázím i muže

Působím v Moravskoslezském kraji a jezdívám do Prahy, kde zavinuji v
jedinečných prostorách Dračího chrámu. Krásné je projít rituálem v náruči
naší 200 let staré roubenky na Prašivé v Beskydech - i tato možnost je
otevřená.

Přejít na Janin web

Anreii Zuzana Sikorová

Před časem jsem byla v životní fázi hledání svého poslání, přála jsem si změnu. Změnu, která bude pomáhat ostatním lidem a mě naplní pocity vděčnosti a radosti. Jsem velmi ráda, že jsem si dovolila otevřít zrovna tyto dveře a v dubnu 2022 jsem se stala průvodkyní rituálem zavinování. Kurz Jany Rosy mi mění život.
Rituál zavinování chovám ve velké úctě. Plně souzní s mou duší. Cítím, že jsem správně. S každým dalším zavinováním pociťuji jeho hluboký smysl. Těší mě, že mohu pomoci ženám, které rituál volá, aby se vědomě posunuly dál. Jsem vděčná za vyslyšené příběhy, které mě učí.
Jsem maminkou dvou synů a partnerkou podporujícího přítele. Řekla bych o sobě, že vyzařuji jemnou ženskou energii, laskavost a klid. Jsem empatická, tvořivá, umím naslouchat. Mám v sobě silný mateřský princip. Mým životním číslem je 4 (stabilita). Miluji přírodu, život, své blízké, krystaly, kakao atd.. Několikrát do roka se účastním transformačních workshopů. Zajímají mě ženská témata (těhotenství,
porod, cykličnost) a rituály obecně.
Rituálem provázím ženy u nich doma. Jsem z oblasti Třinecka, Jablunkovska. Mohu dojet cca hodinu od Třince.
Má nová cesta začíná. Mám velkou chuť rozvíjet svůj potenciál, sbírat zkušenosti a těšit se z tvoření.
Kontaktovat mě můžete tady : email sikorova.zuzana@seznam.cz, tel. 776057189