Je krásné zapojit čarování se živly do každodenního života. Pomáhá nám to rozvíjet naše ženství, napojit a naladit se na sebe, na přírodu, na Matku Zemi. 

Pomáhá nám to být tady a teď, dělat věci vědomě a dodat i běžným každodenním činnostem (jako je třeba úklid, sprchování nebo vaření) zvláštní kouzlo. Vnášíme tak do svého života magický prvek.

V e-booku se dozvíš, jak s živly v každodenním běžném životě pracovat tak, aby tě podpořily, ale aby ti hraní se s nimi nezabralo téměř žádný čas navíc.  Naučíš se pracovat se záměrem a být tak tvůrcem svého života. 

V e-booku se dozvíš:

Jak čarovat se živly

Jak tě živly mohou podpořit

Jak mohou živly podpořit tvé vztahy a domácí pohodu

Jak využít čarování se živly v každodenních činnostech

Jak mohou živly podpořit tvé projekty a hojnost

Jak s pomocí živlů čistit domov

Jak mohou živly podpořit tvé zdraví

Jak ti mohou živly ulehčit při tvých trápeních

Jak ti živly mohou pomoci uzavřít to, co potřebuješ

Seznámím tě s čarováním se živlem:

Ohně

Vzduchu

Vody

Země

Reference

E-book jsem četla před pár měsíci a i když už bych nedala asi dohromady detaily, zůstal ve mě přetrvávající pocit. Pocit, že v každé ženě je cosi čarovného, čemu se stačí otevřít a nechat se vést svou intuicí. Že rituály nemusí být okamžiky, na které se člověk celé dny chystá a nemusí být dokonalé. A že díky nim mohou být i každodenní okamžiky magické. Třeba úklid jsem nesnášela a dělala ho většinou s nechutí. Teď se na něj skoro až těším, protože si představuji jak harmonizuji domácnost a těším se z toho, když si v každé uklizené místnosti zapálím svíčku bez ohledu na to, jaký nepořádek je v těch ostatních 😉. Při vaření si hraji se záměry, které do přípravy jídla vkládám a i každodenní mytí je takovým malým slavnostním okamžikem 😊. A i procházky v přírodě si užívám víc přítomně. Jak vidím vodu, hned si hraju s tím, co mi přináší nebo odnáší, vědomě se dotýkám hlíny...Je to krása bavit se drobnými rituálky a lehkost nečekat, že musí být plánované a perfektní. Díky za to poselství, že to umí každý 😊!
Ludmila Houdková
E-book Každodenní čarování se živly je určený pro všechny ženy, které chtějí vystoupit z řady. Pro ty, které chtějí vzít život do svých rukou a rozhodovat o něm samy. Nechme se tedy inspirovat ženou (Janička Rosa), která umí se živly čarovat, ženou, která srozumitelně ukáže, jak pracovat s ohněm, vzduchem, vodou a zemí. Nebojte se, nepotřebujeme k tomu žádné super schopnosti, intuice je to jediné, co nás povede. Změňme si tedy svůj život, vztahy i práci tak, jak si samy představujeme. E-book Každodenní čarování se živly nám k tomu bude pomocníkem.
Anna Krajíčkováwww.annakrajickova.cz
E-book čarování s živly je úžasným průvodcem pro ty ženy, které chtějí žít vědomější život, zastavit se v každodenním shonu a napojit se sama na sebe a své okolí, přírodu. Díky němu dostanete praktické tipy, jak si užít například zdánlivě nudnou věc jako je úklid nebo jednoduše během chvilky vyslat své přání. Nejúžasnější na tom je, že vám to nezabere prakticky žádný čas navíc všechny rady, které Jana ve svém e-booku předává můžete zařadit do svého života hned teď. Tak proč to nezkusit? 🙂
Veronika Velehradskáhttp://veronikavelehradska.cz/
Díky přírodním živlům lidstvo poprvé dokázalo pochopit svět. A jelikož i my jsme jeho součástí, tyto živly stále ovlivňují nejen nás a naše chování, ale také realitu, kterou tvoříme. Tento ebook obsahuje praktické rady, tipy a imaginace, díky kterým si můžeme s živly hrát a využít jejich pozitivní účinky v každodenním životě. Byla by škoda nevyužít těchto darů, které jsou k dispozici kdekoliv, kdykoliv a zdarma.
Radka Rybínová Terapeutka energetické psychologie EFT, arte koučka - www.radkarybinova.cz
Janči e-book je skvělý průvodce, jak používat živly pro náš prospěch. Jak dělat to, co běžně děláme, abychom z toho měli ještě dobrý pocit a prospěch. Sama pracuji s energiemi a vím, že je všechno možné. Hrajme si a užívejme si svého života. Skvělý ebook, který doporučuji všem. Jani, moc děkuji.
Jana SvobodováSvoboda mysli - www.jana-svobodova.cz
Čarovací e-book jsem přečetla jedním dechem a mnohde jsem našla rituály, které člověk podvědomě praktikuje a ani si neuvědomuje co se za tím skrývá. Myslím, že čtenářky, které chtějí najít sebe samu a souznít s přírodou, se v tom najdou a svým čarováním si zpříjemní mnohé chvíle ve svém životě.
Jiřina Oršlová Písničková dílna - www.jirinaorslova.cz
E-book „Každodenní čarování se živly“ mě hodně oslovil. Velmi přijatelnou formou přináší jednoduché návody, jak se vypořádat pomocí živlů s těžkostmi, které nás v životě provázejí. Jak provádět očistu své duše. Jak podpořit svůj záměr a spoustu dalších tipů. Mnoho lidí uklízí doma, leští své plechové miláčky, ale s vlastním nitrem si poradit nedovedou. A právě tam je úklid a vyhození všeho nepotřebného a zatěžujícího velmi důležitý. Pojďte se tedy nechat inspirovat a pořiďte si e-book „Každodenní čarování se živly“. Vyčistíte své nitro i okolní prostor. Naladíte se na harmonii, štěstí a úspěch. Spojíte se více sami se sebou, se Zemí i se živly, které nás obklopují. Bude vám krásně na těle i na duši.
Dita BreberováLektorka osobního rozvoje a partnerských masáží - www.ditabreberova.cz www.loveacademy.cz