Každodenní čarování se živly

E-book jako DÁREK pro odběratele novinek a článků z blogu "Kapky Rosy"

Je krásné zapojit čarování se živly do každodenního života. Pomáhá nám to rozvíjet naše ženství, napojit a naladit se na sebe, na přírodu, na Matku Zemi. 

Pomáhá nám to být tady a teď, dělat věci vědomě a dodat i běžným každodenním činnostem (jako je třeba úklid, sprchování nebo vaření) zvláštní kouzlo. Vnášíme tak do svého života magický prvek.

V e-booku se dozvíš, jak s živly v každodenním běžném životě pracovat tak, aby tě podpořily, ale aby ti hraní se s nimi nezabralo téměř žádný čas navíc.  Naučíš se pracovat se záměrem a být tak tvůrcem svého života. 

V e-booku se dozvíš:

Jak čarovat se živly

Jak tě živly mohou podpořit

Jak mohou živly podpořit tvé vztahy a domácí pohodu

Jak využít čarování se živly v každodenních činnostech

Jak mohou živly podpořit tvé projekty a hojnost

Jak s pomocí živlů čistit domov

Jak mohou živly podpořit tvé zdraví

Jak ti mohou živly ulehčit při tvých trápeních

Jak ti živly mohou pomoci uzavřít to, co potřebuješ

Seznámím tě s čarováním se živlem:

Ohně

Vzduchu

Vody

Země

Vytvořila jsem facebookovou skupinu "Rituály a čarování se živly". Pojďme se v ní vzájemně inspirovat našimi rituály a prací se živly. Můžeme sdílet své prožitky, ptát se a naslouchat v bezpečném ženském kruhu. Přidej se zde: Rituály a čarování se živly 

Jana Saréma Rosa
Jana Saréma Rosa
Průvodkyně na cestě za vědomým ženstvím

Miluji rituály, čarování se živly, sdílení příběhů, sesterství, vědomý dotek, spontánní tanec a bytí tady a teď. To vše propojuji v masážích, rituálech a ženských kruzích, kterými provázím.