E-booky a online kurzy pro tebe

PDF zdarma 

"5 tipů, jak se spojit se svým lůnem"

Získej pdf s 5 jednoduchými tipy na jedné straně A4. Naše lůno je zdrojem naší ženské síly. Spoj se s ním a čerpej z moudrosti svého těla. 

E-book jako dárek

"Každodenní čarování se živly"

V e-booku se dozvíš, jak s živly v každodenním běžném životě pracovat tak, aby tě podpořily, ale aby ti hraní se s nimi nezabralo téměř žádný čas navíc.  Naučíš se pracovat se záměrem a být tak tvůrcem svého života. 

E-book jako dárek

"Jak se rozloučit s miminkem, které se nenarodilo"

Ztráta miminka je vždy velmi bolestivá a náročná zkušenost. Prochází jí mnoho žen, jen o tom nemluví. Sama jsem to zažila a jsem ženám také průvodkyní v této situaci. Sepsala jsem jednoduchý návod, který ti může pomoct rozloučit se s miminkem, které se nenarodilo a vypustit tak bolest a lépe se vyrovnat se ztrátou.

Nadupaný e-book

"Uzemni se a zharmonizuj svou první čakru"

Postav dobře základnu svého života. Uzemni se a zharmonizuj svou první čakru. Uzdrav tak své kořeny, ať je strom tvého života silný a může směle růst až k nebi.V dnešní době změn a nejistot je uzemňování se důležitější více než kdy jindy. Potřebujeme být ve své síle a ve svém středu. A uzemnění nám s tím pomůže. 

Online klub

KMEN - klub a knihovna osobního rozvoje pro podporu, výživu a inspiraci tvé ženské duše

Dopřej si každý měsíc výživu a inspiraci pro svoji ženskou duši. 

Záznam kongresů a workshopu

Záznam kongresu Sebe-vědomého ženství a kongresu "Probuď se!" (2022 a 2023)

Přines více sebe-vědomí do tvoření svého života, do vztahu k sobě,  do partnerství a rodičovství, do tvoření svého domova, podnikání i rituálů a do vztahu k naší planetě.

Poslechni si 48 rozhovorů plných inspirace a užij si workshop Tvá vize pro rok 2023.

Online program

Podpoř své ženství - 21 denní výzva

21 denní výzva Podpoř své ženství je určena pro ženy, které nemají dostatek času, ale přesto se chtějí cítit a působit více žensky, více zářit a být více sebe-vědomé.

Předám v ní to nejdůležitější, co v každodenním životě skutečně funguje. Konkrétní, praktické kroky, které zlepšují život.

Dostaneš 10+2 videa a 10+2 výzvy k akci s ženskými tématy (Vnitřní žena, tvůrkyně, ženské tělo a vzhled, sebevědomí a sebeláska, tvé dary, intuice, emoce...).

12 týdenní online kurz

Zamiluj si svoji cykličnost a menstruaci

Ukážu ti, jak u sebe cykličnost zmapovat a jak ji zapojit do svého života.
Ukážu ti, jak uzdravit svůj vztah k menstruaci.
Ukážu ti, jak v sobě probudit ženské archetypy a jak využít jejich dary.