Hledáš způsob, jak se ukotvit a stabilizovat i v dobách změn a chaosu? Jak být ve své ženské síle a zároveň plynout v proudu života? 

Přeješ si mít větší vnitřní sílu, stabilitu a hojnost?

Necítíš se tady na Zemi doma, podporovaná a milovaná životem a v bezpečí?

Máš spoustu snů, ale nedaří se ti je přinášet dolů na Zem?

Lítáš často s hlavou v oblacích? Cítíš se občas mimo?

Pracuješ hodně hlavou a cítíš se často přehlcená?

Žiješ ve městě a přeješ si více se propojit se Zemí?

Postav dobře základnu svého života.

Uzemni se a zharmonizuj svou první čakru.

Uzdrav tak své kořeny, ať je strom tvého života silný a může směle růst až k nebi.

V dnešní době změn a nejistot je uzemňování se důležitější více než kdy jindy.

Potřebujeme být ve své síle a ve svém středu. 

A uzemnění nám s tím pomůže. 

Chceš 47 praktických, rychlých a jednoduchých uzemňujících technik, 3 bonusy a uzemňovací tahák k tomu!?

Takto nadupaný, přehledný a komplexní návod na uzemnění budeš jinde jen těžko hledat!

Co ti přinese uzemnění a harmonizace první čakry? 

Větší vnitřní sílu a pevnost

Větší fyzickou, emoční i materiální stabilitu (a to i v dobách chaosu)

Jednodušší materializaci tvých snů ve hmotě

Větší hojnost a důvěru v život

Napojení na Matku Zemi a pocit bezpečí

Lepší energetickou rovnováhu a ochranu

Co v e-booku najdeš?

Dostaneš informace o tom, proč je tak důležité se uzemňovat, jak vypadá uzemněný a neuzemněný člověk.

A hlavně 47 praktických, rychlých a jednoduchých uzemňujících technik, ze kterých si můžeš vybrat ty, které ti nejvíce sedí. Zvládne je opravdu každý.

Dozvíš se, proč a jak harmonizovat svou první čakru.

Zjistíš, jak se uzemňovat před rituály, meditacemi nebo jakoukoliv energetickou prací i po ní tak, aby pro tebe tyto metody byly bezpečné a nerozstřelily tě. 

A navíc dostaneš uzemňovací tahák s přehledně sepsanými technikami vysvětlenými v e-booku!

A navíc dostaneš tyto bonusy! 

Dostaneš e-book s informace k uzemnění pomocí tai chi a ke spodnímu tantiemu a popis dvou uzemňujících cviků z tai chi a k nim navíc videa s ukázkou cviku.  

V tomto e-booku se dozvíš se, jaké éterické oleje jsou vhodné pro uzemnění, jaké jsou jejich účinky a jak aromaterapii bezpečně zapojit do života

V tomto e-booku dostaneš návod na dvě skvělé uzemňující techniky z kvantové metody

 

Jana Rosa

Průvodkyně ženskými kruhy a seberozvojovými semináři, rituály a lektorka práce s pánevním dnem Metodou 3x3

Byly doby, kdy jsem sama s uzemněním měla problém a moc bych si přála číst takovýto návod. Roky jsem pátrala po tom, jak se uzemňovat a mnoho informací jsem nenacházela. Sbírala jsem postupně jednu po druhé, učila se od zkušenějších a zkoušela různé způsoby, jak se uzemňovat. Uzemnění mi přineslo do života větší vnitřní sílu, stabilitu a přináší mi také stále větší hojnost. Proto s radostí šířím informace o uzemnění dál.  

Ohlasy na e-book:

Tenhle e-book je úžasně vyladěná mozaika inspirace a praktických tipů. Téma uzemnění se v poslední době prolíná mým osobním životem i konzultacemi se ženami. Marně jsem hledala přehled, kde by byly uvedené konkrétní možnosti, jak uzemnění podpořit. Jany e-book mi dal odpověď na všechny moje otázky. Vůbec jsem netušila, kolik jednoduchých věcí může tento proces podpořit. Líbí se mi rozmanitost, ze které si může každý vybrat to, co je mu blízké. Úplně nadšená jsem z tai chi bonusu 🙂 Doporučuji každému, kdo cítí, že potřebuje více zakotvení v životě. Téma uzemnění vnímám jako velmi aktuální u dětí i dospělých a tento e-book vás k němu nádherně provede.
Klára Hrubáwww.zijuradost.cz
Krásně, jemně a srozumitelně napsaný e-book nejenom pro všechny, kteří vědomě posilují svoji duchovní stránku a zapomínají se vracet zpátky, aby si užili svoji přítomnost v těle na Zemi. Má velký smysl také pro všechny, kteří se, byť jen částečně, odpoutávají od svého těla a žijí „mimo“ - ať už ve virtuálním světe, ve svých snech či vzpomínkách. Je to praktický a chytře napsaný návod, jak pracovat s první čakrou. E-book dokládá řadu skvělých důvodů a principů, jak a proč být ve svém těle. Hezky popisuje náš vztah k hojnosti, penězům i vlastní odpovědnosti v smysluplných souvislostech. Je plný hodnotných informací, praktických cvičení a potřebných afirmací. Bonusy k ebooku dotvářejí kompletní náhled na uzemňování skrz různorodé techniky. Tento e-book rozhodně z celého srdce doporučuji všem, kteří „ulítávají“ jinam, aby se naučili, že ten ráj mohou zažít i na Zemi tady a teď.
Jana Zhořováwww.janazhorova.cz
Tvůj e-book "Uzemni se a..." jsem přečetla jedním dechem. Jsem spíše ten "lítací typ" ženy a Tvé cenné rady a cvičení jsou pro mě skutečnými poklady. Děkuji Ti MOC. Těším se na praktikování daných technik do svého života a těším se na "objevování" nového pro sebe, ale i své okolí. A moc se těším na "práci" s Matkou Zemí.🙏 Dnes jsem si dala doma na zahradě chvilku chůzi bosky ve sněhu. To Ti byla paráda! Krásný pocit a zážitek. Takže ještě jednou moc DÍKY za, pro mě, úžasnou "příručku" a "rádkyni". A Tobě, Jani, VELKÉ DÍKY za to, co pro nás, ať již ženy či muže, ale hlavně naši Matičku Zemi děláš.🙏
Káťa