Cyklus online ženských kruhů

-

Postav se do své ženské síly

Sdílení - Sesterství - Moudrost kruhu 

7 setkání 

7 ženských témat 

 • Toužíš se posunovat na své cestě?
 • Spojit se se svou ženskou silou i zranitelností?
 • Se svými kořeny?
 • Více se spojit se svým tělem a zlepšit vztah k němu?
 • Objevit svou cykličnost a přijmout svou menstruaci jako dar?
 • Toužíš po bezpečném prostoru stejně naladěných žen? Toužíš po přátelství, kterému budeš moct časem říkat sesterství?
 • Toužíš žít vědomě?

Nemáš ve svém okolí živé kruhy nebo nemáš čas na ně dojíždět? Nebo prostě chceš zažít kruh se mnou? Už mnohokrát jsem si ověřila, že i online kruhy krásně fungují a posunují nás na naší cestě. Že i na nich se vytváří krásný pocit sesterství a ženské soudržnosti.

V ženských kruzích nacházíme ženské spolubytí, výživu, souznění a společnou moudrost kruhu. Učíme se sdílet a naslouchat ze srdce bez posuzování. Učíme se, že jsme v bezpečí a s láskou přijímány takové, jaké jsme. Je to uzdravující, vyživující a posilující.

Témata, která budeme probírat, podpoří naše ženství. Budeme společně růst.

Přijď si odpočinout, nechat se inspirovat, vyživit a být sama sebou v bezpečném prostředí.

Jak to bude probíhat

Vytvoříme malou uzavřenou skupinku žen, která se nebude měnit. Můžeme se tak postupně otevírat v bezpečném prostředí a budovat vzájemnou důvěru. Ke sdíleným tématům vždy uslyšíš inspiraci ode mne. Zodpovím ti, cokoliv tě bude zajímat. Budeme sdílet své příběhy.

Těšit se však můžeš i na společné krátké meditace, drobné rituálky a práci s kartami, práci s tělem apod. 

Potkáme se 7x a žádná další vlna čehokoliv nás nezastaví.

Budeme se potkávat 1 x za 2 týdny na platformě Zoom, kde se všechny uvidíme i uslyšíme. S technickými věcmi ti pomůžu, ale neboj se, není to složité. Na setkání stačí i chytrý telefon a připojení k internetu. 

Mimo tato setkání se budeme potkávat i v uzavřené facebookové skupině, která bude jen naše. Tam ode mne budeš dostávat podněty k daným tématům, budeme mít prostor seznamovat se a sdílet i mimo naše online setkávání.

Moc se na náš kruh těším!

7 ženských témat

 • Mé kořeny, můj rod
  Uzemnění, ženská rodová linie
 • Mé tělo, můj chrám
  Vztah k tělu, sebeláska, sebepéče
 • Má cykličnost a menstruace
  Fáze cyklu a jejich dary, menstruační pomůcky
 • Má sexualita - zdroj mé síly
  Objevení své životní síly
 • Má vnitřní žena a můj vnitřní muž
  Sjednocení obou polarit
 • Mé stíny - moje dary
  Přijetí stínů i darů
 • Má hojnost
  Jak ji žít ve všech oblastech svého života

Reference

Vzpomínám, jak mě tato témata vytáhla jako magnet do společenství spřízněných duší v době první nucené izolace. S velkým AHA jsem vnímala příběhy žen,někdy hodně podobné tomu mému, jindy takové, jaké bych chtěla žít. Být v kruhu sester, a přitom hluboce sama se sebou. Do některých témat se mi nechtělo. Přišlo mi třeba zbytečné zabývat se cykličností dávno po přechodu. Nakonec se z toho vyklubalo téma, které mě snad nejvíc oslovilo a zaměřilo pozornost k pulzaci vlastního těla v souladu s pulzací přírody. A i ta obávaná témata byla vyživující. Nemuset sdílet vlastní bolest a jen být s plnou pozorností zúčastněná bolesti někoho jiného se ukázalo velmi léčivé a otevírající a uzdravující i moji bolest. Děkuji za intimitu a bezpečí kruhů, které Jana Rosa vytváří.
Lenka Svobodová
Som veľmi príjemne prekvapená tým, že i v online prostredí sa dá získať tak plnohodnotný prežitok. A spoznať sa s úžasnými ženami zo všetkých kútov republiky, ktoré by sa v prezenčnej forme kruhov možno nikdy nestretli. Boli to krásne hodiny s nimi, naplnené pochopením, rešpektom a prijatím, naplnené ženskou súnaležitosťou presne tak, aby to vyživilo. Ďakujem Janke za citlivé vedenie a v radosti podporujem vaše rozhodnutie, pridať sa k týmto kruhom.
Andrea Forberger
S Janou jsem zažila cyklus ženských kruhů naživo i online ženský kruh. Kruhy navštěvuji už delší dobu a mám s čím porovnávat. Jana si mě přitáhla svou autenticitou při sdílení svých životních příběhů a laskavostí, s jakou dokáže kruh vést a podporovat. Vždy se stane jednou z nás v kruhu a zároveň umí krásně držet prostor i v okamžiku silných emocí. Její kruhy nesou atmosféru bezpečí pro sdílení i těch nejintimnějších zážitků a díky otevřenosti každé jedné z nás přichází Aha momenty, které mi pokaždé odhalí něco z mého vnitřního světa. Během online setkání se její esence přenesla i do mého pokoje a i skrze tento neživý stroj (počítač) jsem cítila její laskavost, podporu a 100% přítomnost v naslouchání, kterou na ni velmi obdivuji.
Lenka Urban
První byla touha spojit se s ženami. Za tím následovala myšlenka, jak to udělat? V mém blízkém okolí není možnost navštěvovat ženské kruhy. Za nedlouho ke mě přišla informace, že existuje možnost ženského kruhu online. Následovaly otázky typu. Je to reálné? Splní to mé očekávání? Dokážeme se opravdu online spojit tak jako při fyzickém kontaktu? A taky benefity. Nemusíš nikam dojíždět. Zabere ti to méně času. Můžeš se uvelebit ve svém domově, kdekoliv ti bude příjemně. Problém byl, že jsem o konkrétním takovém kruhu nevěděla. A co se nestalo, do měsíce na mne vyskočila nabídka od Janičky. A já ani na minutu neváhala, protože to bylo mé vyslyšené přání. A tak od dubna 2020 se každý měsíc těším na společnost skvělých, sympatických žen, laděných na mé vlně. Ke každému tématu máme spoustu podobných zážitků, vyprávění a následuje mnoho AHA momentů při rozhovorech i další dny po kruhu. Vedení kruhu od Janičky je profesionální, plné lásky, pochopení a doplněné vždy tím co ještě nezaznělo a bylo potřebné. Prožité společné meditace i online fungují, jak mají, jsou silné a příjemné. Za mne předčil očekávání, děkuji.
Eva Mantea
Krásná Jani, děkuji ti za možnost se účastnit online kruhů. Jsem máma dvou skřítků, která nemá moc šancí si dojet do většího města na živé ženské kruhy. Byla to pro mne jediná a jedinečná možnost, jak se kruhů zúčastnit nemusela jsem nikam jezdit stačilo si zajistit soukromí, připojit se v danou dobu na internet a otevřít se společnému sdílení životních zkušeností a myšlenek na dané téma nechat se vést průvodkyní a podívat se sobě pod pokličku a do zákoutí duše o kterých jsem ani nevěděla, že je mám. Občas se mi stalo, že jsem objevila něco co jsem objevit nechtěla, ale většinou jsem objevila něco moc krásného i když cesta k tomu mohla bolet. Přiznám se, že na začátku jsem byla docela nervózní, protože to byla má první zkušenost s ženskými kruhy a s čistě ženským kolektivem vůbec. Teď však některé věci a hlavně ženy vnímám úplně jinak než předtím, protože sebe sama vnímám jinak, uvědomuji si, že v každé z nás je hluboký vesmír a díky upřímnému sdílení ostatních žen jsem měla možnost do některých nahlédnout a vím že ač jsem každá jiná tak nás toho tolik spojuje a není důvod jedna druhé závidět nebo spolu soupeřit. Děkuji Janě i ostatním ženám z kruhu za možnost posunout se dál na mé vnitřní cestě poznání..
Šárka Ondřejová

Kdo jsem

Jana Rosa

Jsem průvodkyní rituály, ženskými kruhy a prožitkovými semináři pro ženy. Jsem koučka a mentorka. Jsem lektorkou práce s pánevním dnem metodou 3x3 Renaty Sahani. Jsem milovnice vědomého ženství, ženského sdílení příběhů, spontánního tance, rituálů a sesterství. Snažím se kráčet po své životní cestě vědomě a inspirovat k tomu i ostatní.

Organizační informace a přihláška

Kdy: 1x za 14 dní v pondělí 19.00 - 21.30 hod - 12.9., 26.9., 10.10., 24.10., 7.11., 21.11., 5.12.

Místo konání: online - u tebe doma nebo kdekoliv zrovna budeš (platforma Zoom), na PC nebo chytrém telefonu 

Cena:   4800 Kč za celý cyklus kruhůpodporu v uzavřené fcb skupině, je možné zaplatit na 2 splátky 

 

Jak si zajistit místo: své místo si zajistíš přihlášením (klikni na tlačítko níže) a zaplacením.