"Tajemství ženské síly"

Navazující ženské kruhy 

Práce s pánevním dnem metodou 3x3 (Tajemství pánevního dna I.) -

Ženské archetypy - Rituálky - Sdílení - Meditace - Tanec

Jak vnímáš své pánevní dno? Jako svůj zdroj síly? Cítíš jej? Žije to v něm? Toužíš být plná radosti a vitality? Přijď se do svého pánevního dna zamilovat.

Pánevní dno je ve většině kultur vnímáno jako posvátné. Pojď zjistit proč. Zjistíš, jak své pánevní dno udržet pružné a funkční, živé a šťavnatéObjevíš centrum své ženské síly, objevíš svůj zdroj.

Naladíš se na svou pánev, naučíš se s ní komunikovat, naučíš se ji cítit. Naučíš se cviky, které jsou prevencí inkontinence a poklesu pánevního dna, bolestí v kříži a bolestivé menstruace, pomáhají k přirozenému otěhotnění, upravení hormonální hladiny a vedou ke zlepšení sexuálního života. Dostaneš své pánevní dno do kondice.

Toužíš se naladit na potřeby svého těla a ženské duše? Na svoji cykličnost? Toužíš zažít posvátnost rituálů?

Zažij s námi hravost a lehkost DÍVKY, radost a živost MILENKY, laskavost a otevřenou náruč MATKY, klid a moudrost STAŘENY. Poznání ženských archetypů vás povede k sebepoznání, od lidské stránky k Božské podstatě sebe sama. Ve svém vnitřním království najdeš to, co často hledáme a nenalézáme venku. Pojďme kousek spolu po ženské spirituální cestě, která nás vede zvenku dovnitř, přináší inspiraci, podporu, přijetí... 

Přijď se propojit se svými kořeny, se svojí rodovou linií, se svojí silou.

Při každém setkání můžete zažít esenci RITUÁLU a posvátnosti a na závěr tě jako sladká tečka čeká RITUÁL UCTĚNÍ A POŽEHNÁNÍ ŽENY

Přijď se pravidelně vyživit kruhem podobně laděných žen, společným sdílením a podporou. Přijď probudit své ženství a nechat ho rozkvést. Přijď si odpočinout a být sama sebou v bezpečném prostředí.

 

Co Tě čeká?

 • Škola pánevního dna - Metoda 3x3 Renaty Sahani  (akreditovaná MŠMT)
  Jemné a nenáročné cviky na posílení pánevního dna, ale také na jeho relaxaci. Konečné své pánevní dno najdeš. Naučíš se používat své pánevní dno jako dýchací sval. Naučíš se používat pánevní dno při běžných denních činnostech. Bioenergetická cvičení na tzv. pánevní pancíř. Naučíš se ze svého pánevního dna uvolnit emoce (ze kterých se stávají nemoce). Objevíš pánevní dno jako svůj emoční barometr a zdroj intuice.Pracovat s pánevním dnem jako čerpadlem ženské energie. Čistit své vaječníky skrze dech. Zjistíš, proč je pánevní dno zdrojem síly a jak tuto sílu můžeš využít.
 • Ženské archetypy
 • Rituály
 • Spontánní tanec
 • Ženské sdílení
 • Facebooková skupina
  Speciální skupina jen pro ženy z kruhu - dostanete v ní pokaždé souhrn toho, čím jsme prošly a další tipy na práci doma. Můžeme v ní sdílet své pocity, ptát se a být ve spojení i mimo termíny kruhů.

Kdo jsme?

Hana Uřídilová

Jsem průvodkyně na cestě vědomé ženy, skrze KOLO ROKU a ŽENSKÉ ARCHETYPY vedu a nechávám se vést k sebepoznání. Už několik let tvořím rituály na přání, přechodové rituály pro ženy. Těším se na vás a na nová setkání...

Jana Rosa

Jsem lektorkou práce s pánevním dnem metodou 3x3 Renaty Sahani. Jsem průvodkyní rituály a ženskými kruhy. Jsem milovnice vědomého ženství, ženského sdílení příběhů, spontánního tance, rituálů a sesterství. Snažím se kráčet po své životní cestě vědomě a inspirovat k tomu i ostatní.

Reference

Díky své účasti v kurzu jsem se nejen znovu propojila se svým pánevním dnem jakožto zdrojem svého ženství, ale konečně jsem měla možnost poznat neuvěřitelnou sílu ženského kruhu. Celé roky jsem stále něco marně hledala a dost nečekaně jsem to našla právě zde. Janiččino a Hančino jemné vedení nám pomohlo vytvořit bezpečný prostor, ve kterém jsme sdílely, naslouchaly, smály se i plakaly. To vše bez hodnocení, posuzování či kritiky. Práce s pánevním dnem mi brzy přinesla více živosti a šťavnatosti. A naše společné rituály, tanec a sdílení mi pomohly zastavit se, nadechnout se a užít si krásu přítomného okamžiku. Každé setkání bylo velmi léčivé a krásné. Janička i Hanka mi byly skvělými a podporujícími průvodkyněmi na mé cestě objevování sebe sama, mé ženskosti, síly i jemnosti. Kéž by si každá žena mohla dopřát takovou výživu a péči.
Lucie Hammerová
Moje první ochutnávka ženských kruhů přišla ve čtyřiceti letech. V té době bych dle všeobecně uznávaných kritérií kvalit života měla být šťastná a spokojená. Ale nebyla jsem. Asi ten pocit znáte 🙂 Tak jsem se pustila do hlubší analýzy života jakým žiji. Kde a s kým trávím svůj čas a jestli je to opravdu to kde se cítím dobře. Zjistila jsem, že se většinou pohybuji v "mužském" světě orientovaném na výkon. Ať už v práci, nebo ve volném čase. A že mi chybí ženská přátelství. Potom jsem se s dcerou ocitla po operaci v lázních, kde jsme trávily čas s ženami a dětmi s různými postiženími. A přišlo mi až neuvěřitelné kolik síly, naděje a lásky dokážou ženy společně vytvořit v těchto nelehkých časech. Hledala jsem dál, kde se s ženami scházet, až jsem našla ženské kruhy, místo, kde se ženy sejdou a vytvoří posvátný prostor plný ženské moudrosti, lásky, soucitu, síly. Vždy jsem zde načerpala spoustu energie, aniž bych měla špatný pocit z toho, že jsem jí někomu vzala 🙂 jestli mi rozumíte. Ženské kruhy jsou místo, kde nemusíte nic předstírat, nemusíte se tvářit šťastně když nejste, můžete zde být kým jste, prostě jenom být. Nevím jak přesně to funguje a jak je to vůbec možné, ale na kruzích se propojíte s ženami tak silným poutem jako byste se znaly odjakživa. Vytvoří se zde bezpečný prostor, kde není žádné téma tabu. Můžete zde "jenom být" s moudrými a krásnými ženami, aniž byste s nimi soupeřili o …. cokoliv.... Ženské kruhy nejsou žádná vymoženost moderní doby, nebo výplod feministických hnutí. Byly tady odjakživa, pamatujete jak se u Vašich babiček scházely ženy a dralo se peří? Nebo se pekly koláče na posvícení? Nebo se zdobily perníčky na Perníkový ples? To všechno jsou ženské kruhy. Věřím, že se navrátíme k tomu co bylo je a bude pro ženy dobré a potřebně a bude vznikat více a více ženských kruhů.
Marta Perinová
Tajemství pánevního dna s Janičkou a Haničkou přišlo v pravou chvíli mého života. Pravidelná setkávání v kruhu vědomých žen s pocitem bezpečí, který jsme si všechny vzájemně poskytly, byla mi nádhernou zkušeností. Moc Vám děkuji za perfektně organizované večery. Naučila jsem se díky Vám spoustu jednoduchých cviků pro zpevnění pánevního dna, které se dají zařadit do každodenního života a tedy možnost příjemného praktikování. Velmi si vážím společného nespoutaného tance, smíchu i pláče a uvolňujících hlasových projevů, které jsem s Vámi mohla zažít. Moc jsem si to užila. Bylo mi ctí plynout s Vámi časem... Dekuji! Lena
Lena Menšíková
Mila Janicko, rada bych se s Tebou podelila o radost, velke stesti, ktere mi prislo do zivota po skonceni kurzu , ktery jsme absolvovaly na jare. Do zivota mi vstoupila zivotni laska muze. Citim, ze je to opravdu ten pravy, moje druha polovicka. Tve objeti na konci kurzu bylo tak laskyplne, az me rozplakalo..a tento muz me naplnuje stejne. Prikladam velky dik a vdecnost vam dvema s Hanickou, protoze na vasem kurzu jsem prosla velkou ocistou a otevrela jsem sve srdce.. At se Vam obema do budoucna dari a treba nas cesta opet svede dohromady a potkame se. Kazdopadne moc velke diky😊
Ilona Hanzelová

Organizační informace a přihláška:

Kdy: vždy ve středu 18.00 - 21.00 hod - 8.1., 29.1, 26.2., 11.3., 1.4., 29.4. 2020

Místo konání: ViaRa studio,  Poštovská 68/3, Brno-střed

Cena:

 • 4 140 Kč  (690 Kč za jedno setkání)

Jak si zajistit místo: své místo si zajistíš přihlášením (klikni na tlačítko níže) a zaplacením poloviny kruhů 2070 Kč. Zbylých 2070 Kč doplatíš na prvním setkání hotově.

Tyto kruhy spouštíme již počtvrté a vždy jsou rychle zaplněny.

Proto s přihlašováním dlouho neváhejte. Těšíme se na vás!