Růžová ceremonie

pro ženy

Srdečně tě zveme do bezpečného kruhu podobně nalezených žen na ceremonii růží, během které se zaměříme na ženství a jeho aspekty.

Společně se za pomocí růží, růžového čaje, růžových olejů, růžové hydratační vody, hudby, tance, vedených meditací a aktivací, propojíme s růží, její mystikou a poselstvím pro současné ženy.

Propojíme se také se svou duší, svým srdcem i se svým lůnem, tam nás totiž růže vede. Propojíme se se svou jedinečnou esencí. 

Provedeme tě jemnou ale hlubokou ceremonii, kde se dotkneme témat uzemnění, stability, sebelásky, hranic, autentičnosti, vášně, ženskosti a sexuality. Ale také ženské sladkosti, jemnosti, křehkosti a zranitelnosti. Ženských kvalit, na které jsme ve společnosti trochu pozapomněly a přitom se v nich skrývají obrovské dary, síla a moudrost. 

Komplexnost růže nám dopomůže k uvolnění potlačených emocí, stresu, napětí a dovolí nám podívat se na život z jiné perspektivy. Růže vyživí naši ženskou duši.

 

O růži

Růže je celistvá květina, která nás učí nejen jemnosti, sladkosti, ženskosti, smyslnosti, ale skrze její trn i hranicím. Růže jemná, krásná, silná i odolná.

Přináší nám hluboké učení. Růže je starší než lidstvo samo. Je mystickou královnou všech květin. Zmiňují se o ní mýty o pradávných boyních, od Ištar po Isis, od Afrodity po Venuši až po pannu Marii. Je také hluboce spojena s keltskou tradicí a mnoha ceremoniích a rituálech symbolizovala srdce. V dějinách byla vždy symbolem tajného vědění. Je spojována nejen se srdcem, ale také s božstvím.

Růžový květ v sobě uchovává a nese kódy posvátné geometrie. 

Svým hlubokým kořenem nám připomíná, že i my se musíme zakořenit (uzemnit) a budovat stabilitu, abychom mohly jako ženy být ve své plné kráse a přítomnosti.

Vůně růže nám dopomáhá k okamžitému uvolnění mysli a těla, což je vědecky prokázané.

Plody růže, známé také jako šípky, jsou bohaté na antioxidanty, jako jsou vitamíny C a E.

 

Pro koho je ceremonie určená?

Pro ženy, které:

- se touží propojit samy se sebou, svým tělem a svou esencí

- rády by uvolnily potlačené emoce a stres

- se chtějí cítit více žensky a uvolněné

- přejí si cítit více lásky, jemnosti a bezpečí

- volá práce s růží a napojení se na božskou stránku ženství 

- touží být součástí bezpečného kruhu žen

 

Co ti tato ceremonie může přinést?

- hlubší pocit uzemnění a bezpečí ve svém těle

- propojení se svou duší, svým srdcem a lůnem 

- více jemnosti, lásky a důvěry

- porozumění a přijetí různých aspektům ženství

- pocit klidu a uvolnění

- zaměření života novým směrem

 

 

Reference na naše akce

 

Milá Míšo a Milá Jani, děkuji moc za to, že jste společně vytvořily a provedly nás krásnou kakaovou ceremonií. Bylo to velmi hluboké a velmi silné. S rituálním kakaem jsem se setkala už dřív, ale takovou sílu jako s vámi jsem zažila poprvé. Jsem za to velmi vděčná. Hned se mi hned ukázalo, co ze starého roku pustit. Přišly za mnou dvě blízké osoby, které na začátku minulého roku zemřely. A s jejich odchodem jsem pořád ještě nebyla smířená. Díky kakau, bezpečnému prostoru a vašemu jemnému vedení jsem se s nimi láskyplně rozloučila. A od té chvíle se už jen otevírám tomu, co tento rok přináší. Ještě jednou děkuji z celého srdce.
Lucie Hammerová
Milá Jano a milá Míšo, ráda bych Vám poděkovala za krásnou kakaovou ceremonii na Žítkové, za úžasnou organizaci, krásné zážitky i výtečné kakao. Stále se cítím báječně - užívám a dopřávám si vhledy, které jsem viděla, že udělají radost mojí vnitřní holčičce - jako točit se v sukýnce, skotačit si, prozpěvovat si a užívat si barevné pastelky, nejen s nimi malovat ale také obdivovat jejich barevnost, čuchat si k nim a přikládat si je na srdce. I nadále mám ten báječný pocit ze ženského kruhu, zpěvu a tance. Cítím se vyživená. Zakoupené kakao jsem uvařila panu nápadníkovi, moc si ho pochvaloval, úplně se zjemnil a zněžnil, šálek jsem pili u otevřeného okna a užívali si běsnění živlů z tepla domova. Náramný, něžný a hodně niterný byl i postkakaový sex.
Radka
Na Jany seminář Jak si vytvořit rituál jsem šla hlavně proto, že jsem se potřebovala vyživit ženským kruhem, ale i proto, že jsem Janu chtěla poznat osobně, protože ji znám už docela dlouho. Věděla jsem, že Jana svou práci dělá dobře, ale skutečnost, kterou jsem zažila na semináři, předčila moje očekávání. Jana měla akci výborně připravenou, nádherně povídala o rituálech, přivezla spoustu věciček na ukázku a já jsem se cítila opravdu opečovaná. Energie ženského kruhu mě krásně podpořila a já jsem se celý seminář jenom vznášela. Během celého semináře jsem se dozvěděla spoustu informací a třešničkou na dortu byl rituál uctění předkyň naší ženské rodové linie, který byl pro mě velmi silným zážitkem a jsem vděčná, že jsem ho mohla prožít. Jana je citlivou průvodkyní a její semináře a ženské kruhy mohu rozhodně doporučit.
Lenka Burkertováwww.lenkaburkertova.cz, průvodkyně žen na cestě za krásným a trvalým partnerským vztahem
Měla jsem v životě pocit, že jsem se dostala na jakousi hranu, že si nedovoluji žít svůj plný potenciál, že se udržuju v malém trápení, abych se pak mohla radovat. S Míšou jsem zažila, že to může být jinak, ale těžko se mi hledají slova, protože to je spíš pocit, že existuje něco od čeho jsem se oddělila, protože to něco mi přišlo tak moc živelné, nespoutané a neovladatelné, že jsem to raději zazdila. Míša mě citlivě navedla na témata, kde cítila největší nerovnováhu a já jsem při sezeních prožívala změnu, která se otiskla do mého těla a teď se pomalinku integruje do každodennosti třeba v prožívání radosti, důvěry a spojení s energií. Míša nechodí kolem horké kaše a moje tělo i mysl na počátku křičeli néééé, co blbneš, ale strach zůstat byl větší než strach skočit a vyplatilo se! Pojď taky. A já se moc těším, až si Míšu zase dopřeju!
Martina Kýkalováhttps://bambha.cz/martina/

Kdo tě ceremonií provede? 

 

Jana Rosa

Jsem ženská mentorka a koučka, průvodkyně rituály, ženskými kruhy, kakaovými ceremoniemi a seberozvojovými semináři a také lektorka práce s pánevním dnem. Zabývám se tématem lůna, cykličnosti a dalšími ženskými tématy.

Michaela Hering

Michaela je ženskou holistickou mentorkou a autorkou seberozvojového deníku a karet MŮJ MĚSÍC. Momentálně žije v Německu, kde provází rituály, semináři pro ženy a kakaovými ceremoniemi.

Organizační informace a přihláška:

Praha

Kdy:  v neděli 2.6.2024 - 13.30 -18.00 hod 

Místo konání: SAMATA STUDIO (horní sál), Jana Růžičky 1165/2, Praha 4 (v blízkosti studia je možné parkovat a je cca 10 minut pěšky od stanice metra Chodov) https://www.samatastudio.cz/chodov/kontakt/

Cena: 2 400, nyní zaplatíš zálohu 800 Kč a 1600 Kč zaplatíš na místě v hotovosti

Pokud přijdeš s kamarádkou, dcerou, maminkou, dostanete obě na místě slevu 300 Kč. Napiš nám do poznámky v objednávce, že dorazíte společně a přihlaste se každá zvlášť.

Jak si zajistit místo: své místo si zajistíš přihlášením (klikni na tlačítko níže) a zaplacením