Pusť to ven!

Nauč se dostat emoce z těla ven zdravě a uvolni své tělo a hlas!

Dostat z těla ven negativní emoce zdravým způsobem bychom se měli naučit už na základce. Měl by to být stejný návyk jako čištění zubů. Základ psychohygieny

V životě se nám často stává, že emoce neprojevíme ve chvíli, kdy je cítíme. Ony pak v těle kvasí a vznikají z nich různé zdravotní potíže. Nebo pak nekontrolovatelně vybuchnou v nevhodnou dobu na nevhodné místě.

Přitom existuje spousta jednoduchých a zábavných technik, kterými můžeme emoce dostat z těla ven i po delší době! Naše tělo pak ožívá a vytváří se v něm více prostoru pro radost! Jsme  zdravější a máme více energie.

Pojď se to s námi naučit!

Kdo tě pouštěním provede:

Jana Rosa

Lektorka metody 3x3, průvodkyně rituály a ženskými kruhy
Jsem lektorkou práce s pánevním dnem metodou 3x3 Renaty Sahani. V rámci této metody pracuji také s krkem, chodidly a hlubokým stabilizačním systémem. Pracuji s rovinou fyzickou, emoční i energetickou. Jsem milovnice vědomého ženství, práce s tělem a spontánního tance, ženského sdílení příběhů, rituálů a sesterství.

Dalibor Neuwirt

Hlasový kouč, hudebník a lektor
Moji doménou je otevírání hlasu. Učím lidi, jak se mohou podle jednoduchých technik uvolnit a projevit a především správně a zdravě používat svůj hlas. Zabývám se také dechem a tím, jak ovlivňuje naše tělo.

Organizační informace a přihláška:

Datum a čas: Úterý 11.6.2019 18.00 -21.00 hod

Místo konání: ViaRa, Poštovská 3, Brno-střed

Cena: 790 Kč (z toho nevratná záloha 350 Kč, zbytek doplatíš na místě hotově)

Jak si zajistit místo: své místo si zajistíš přihlášením (klikni na tlačítko níže) a zaplacením nevratné zálohy

Kurz je určen pro psychicky zdravé jedince a není vhodný pro ty, kteří mají vážné psychické problémy.