Kakaová ceremonie

pro ženy

- nový rok srdcem -

Přijmi pozvání do bezpečného prostoru, ve kterém tě provedeme kakaovou ceremonií, vycházející z tradice Mayů.
 
Přijď si uzavřít starý rok a naladit se na nový rok s pomocí kakaa, tvého srdce a dělohy.
Vytvoříme ti pole, ve kterém se prostřednictvím kakaového rituálu, tance, dechových praktik, hudbu a meditací uzavřeš rok, který končí a naladíš se na rok, který přichází.
 
Společně navážeme kontakt s kakaem, které nám pomůže otevřít hloubku našeho srdce. Na této cestě ve znamení jemných tónů, vůně éterických olejů, dechu a vedené meditace uvolníme nebo integrujeme potlačené emoce a stres, které nám brání v prožívání plné vitality našeho života.
 
Uvolníš to staré, co už tě nemusí brzdit v novém roce a naladíš se na vizi na nový rok. Naladíš se na své srdce a svou dělohu a srkze ně budeš manifestovat.
Na konci našeho obřadu se vrátíme s pocitem znovuzrození zpět do běžného chodu života.
 
Kakao - také označováno jako „pokrm bohů“. V syrovém stavu otevírá srdce a navozuje
pocit štěstí. Má velmi stimulační účinek, takže lze jemným způsobem uvolnit fyzické a mentální
bloky. Mimo jiné obsahuje velké množství vitamínu a antioxidantů.
 
Upozornění:
Vysoké dávky kakaa jsou nevhodné pro těhotné ženy a lidi, kteří užívají silné léky
nebo antidepresiva. Pokud se Tě toto upozornění týká a i přesto se chceš tohoto semináře zúčastnit,
neváhej nás kontaktovat.
 

 

Reference na naše akce

 

Milá Míšo a Milá Jani, děkuji moc za to, že jste společně vytvořily a provedly nás krásnou kakaovou ceremonií. Bylo to velmi hluboké a velmi silné. S rituálním kakaem jsem se setkala už dřív, ale takovou sílu jako s vámi jsem zažila poprvé. Jsem za to velmi vděčná. Hned se mi hned ukázalo, co ze starého roku pustit. Přišly za mnou dvě blízké osoby, které na začátku minulého roku zemřely. A s jejich odchodem jsem pořád ještě nebyla smířená. Díky kakau, bezpečnému prostoru a vašemu jemnému vedení jsem se s nimi láskyplně rozloučila. A od té chvíle se už jen otevírám tomu, co tento rok přináší. Ještě jednou děkuji z celého srdce.
Lucie Hammerová
Milá Jano a milá Míšo, ráda bych Vám poděkovala za krásnou kakaovou ceremonii na Žítkové, za úžasnou organizaci, krásné zážitky i výtečné kakao. Stále se cítím báječně - užívám a dopřávám si vhledy, které jsem viděla, že udělají radost mojí vnitřní holčičce - jako točit se v sukýnce, skotačit si, prozpěvovat si a užívat si barevné pastelky, nejen s nimi malovat ale také obdivovat jejich barevnost, čuchat si k nim a přikládat si je na srdce. I nadále mám ten báječný pocit ze ženského kruhu, zpěvu a tance. Cítím se vyživená. Zakoupené kakao jsem uvařila panu nápadníkovi, moc si ho pochvaloval, úplně se zjemnil a zněžnil, šálek jsem pili u otevřeného okna a užívali si běsnění živlů z tepla domova. Náramný, něžný a hodně niterný byl i postkakaový sex.
Radka
Na Jany seminář Jak si vytvořit rituál jsem šla hlavně proto, že jsem se potřebovala vyživit ženským kruhem, ale i proto, že jsem Janu chtěla poznat osobně, protože ji znám už docela dlouho. Věděla jsem, že Jana svou práci dělá dobře, ale skutečnost, kterou jsem zažila na semináři, předčila moje očekávání. Jana měla akci výborně připravenou, nádherně povídala o rituálech, přivezla spoustu věciček na ukázku a já jsem se cítila opravdu opečovaná. Energie ženského kruhu mě krásně podpořila a já jsem se celý seminář jenom vznášela. Během celého semináře jsem se dozvěděla spoustu informací a třešničkou na dortu byl rituál uctění předkyň naší ženské rodové linie, který byl pro mě velmi silným zážitkem a jsem vděčná, že jsem ho mohla prožít. Jana je citlivou průvodkyní a její semináře a ženské kruhy mohu rozhodně doporučit.
Lenka Burkertováwww.lenkaburkertova.cz, průvodkyně žen na cestě za krásným a trvalým partnerským vztahem
Měla jsem v životě pocit, že jsem se dostala na jakousi hranu, že si nedovoluji žít svůj plný potenciál, že se udržuju v malém trápení, abych se pak mohla radovat. S Míšou jsem zažila, že to může být jinak, ale těžko se mi hledají slova, protože to je spíš pocit, že existuje něco od čeho jsem se oddělila, protože to něco mi přišlo tak moc živelné, nespoutané a neovladatelné, že jsem to raději zazdila. Míša mě citlivě navedla na témata, kde cítila největší nerovnováhu a já jsem při sezeních prožívala změnu, která se otiskla do mého těla a teď se pomalinku integruje do každodennosti třeba v prožívání radosti, důvěry a spojení s energií. Míša nechodí kolem horké kaše a moje tělo i mysl na počátku křičeli néééé, co blbneš, ale strach zůstat byl větší než strach skočit a vyplatilo se! Pojď taky. A já se moc těším, až si Míšu zase dopřeju!
Martina Kýkalováhttps://bambha.cz/martina/

Kdo tě ceremonií provede? 

 

Jana Rosa

Jsem ženská mentorka a koučka, průvodkyně rituály, ženskými kruhy a seberozvojovými semináři a také lektorka práce s pánevním dnem. Žiji a tvořím v magické krajině Bílých Karpat.

Michaela Hering

Michaela je ženskou holistickou mentorkou a autorkou seberozvojového deníku a karet MŮJ MĚSÍC. Momentálně žije v Německu, kde provází rituály, semináři pro ženy a kakaovými ceremoniemi.

Organizační informace a přihláška:

Brno

Kdy:  v sobotu 6.1.2024 - 13.00 -18.00 hod 

Místo konání: Yoga a vision centre, Měříčkova 20, Brno-Řečkovice, https://martinabajerova.cz/yoga-vision-center/ 

Cena: 2 700, nyní zaplatíš zálohu 700 Kč a 2000 Kč zaplatíš na místě v hotovosti

Pokud přijdeš s kamarádkou, dcerou, maminkou, dostanete obě na místě slevu 300 Kč. Napiš nám do poznámky v objednávce, že dorazíte společně a přihlaste se každá zvlášť.

Jak si zajistit místo: své místo si zajistíš přihlášením (klikni na tlačítko níže) a zaplacením 

MÁME PLNO, NA CEREMONII UŽ SE NEDÁ PŘIHLÁSIT.