Oslava letního slunovratu 

- s kakaovou ceremonií -

Letní slunovrat se oslavuje po celém světě. Nezávisle na kultuře místa je oslavován začátek léta a duchovní síla slunce. Začíná jím nejteplejší část roku a v přírodě také doba největší hojnosti a plnosti. Začíná čas radosti a letní pohody.
 
Pojď s námi přivítat léto a oslavit hojnost a plnost v přírodě i ve svém životě s posvátnou medicínou kakaa.
 
Přijmi pozvání do bezpečného prostoru, ve kterém tě provedeme kakaovou ceremonií, vycházející z tradice Mayů.
 
Vytvoříme ti pole, ve kterém se prostřednictvím kakaového rituálu, tance, dechových praktik a propojení se živly a silným místem v přírodě, propojíš s hojností a radostí uvnitř sebe.
 
Společně navážeme kontakt s kakaem, které nám pomůže otevřít hloubku našeho srdce. Na této cestě ve znamení jemných tónů, vůně éterických olejů, dechu a vedené meditace uvolníme nebo integrujeme potlačené emoce a stres, které nám brání v prožívání plné vitality našeho života.
 
Kakao - také označováno jako „pokrm bohů“. V syrovém stavu otevírá srdce a navozuje
pocit štěstí. Má velmi stimulační účinek, takže lze jemným způsobem uvolnit fyzické a mentální
bloky. Mimo jiné obsahuje velké množství vitamínu a antioxidantů.
 
Upozornění:
Vysoké dávky kakaa jsou nevhodné pro těhotné ženy a lidi, kteří užívají silné léky
nebo antidepresiva. Pokud se Tě toto upozornění týká a i přesto se chceš tohoto semináře zúčastnit,
neváhej nás kontaktovat.
 

 

Reference na naše akce

 

Na Jany seminář Jak si vytvořit rituál jsem šla hlavně proto, že jsem se potřebovala vyživit ženským kruhem, ale i proto, že jsem Janu chtěla poznat osobně, protože ji znám už docela dlouho. Věděla jsem, že Jana svou práci dělá dobře, ale skutečnost, kterou jsem zažila na semináři, předčila moje očekávání. Jana měla akci výborně připravenou, nádherně povídala o rituálech, přivezla spoustu věciček na ukázku a já jsem se cítila opravdu opečovaná. Energie ženského kruhu mě krásně podpořila a já jsem se celý seminář jenom vznášela. Během celého semináře jsem se dozvěděla spoustu informací a třešničkou na dortu byl rituál uctění předkyň naší ženské rodové linie, který byl pro mě velmi silným zážitkem a jsem vděčná, že jsem ho mohla prožít. Jana je citlivou průvodkyní a její semináře a ženské kruhy mohu rozhodně doporučit.
Lenka Burkertováwww.lenkaburkertova.cz, průvodkyně žen na cestě za krásným a trvalým partnerským vztahem
Měla jsem v životě pocit, že jsem se dostala na jakousi hranu, že si nedovoluji žít svůj plný potenciál, že se udržuju v malém trápení, abych se pak mohla radovat. S Míšou jsem zažila, že to může být jinak, ale těžko se mi hledají slova, protože to je spíš pocit, že existuje něco od čeho jsem se oddělila, protože to něco mi přišlo tak moc živelné, nespoutané a neovladatelné, že jsem to raději zazdila. Míša mě citlivě navedla na témata, kde cítila největší nerovnováhu a já jsem při sezeních prožívala změnu, která se otiskla do mého těla a teď se pomalinku integruje do každodennosti třeba v prožívání radosti, důvěry a spojení s energií. Míša nechodí kolem horké kaše a moje tělo i mysl na počátku křičeli néééé, co blbneš, ale strach zůstat byl větší než strach skočit a vyplatilo se! Pojď taky. A já se moc těším, až si Míšu zase dopřeju!
Martina Kýkalováhttps://bambha.cz/martina/

Kdo tě ceremonií provede? 

 

Jana Rosa

Jsem ženská mentorka a koučka, průvodkyně rituály, ženskými kruhy a seberozvojovými semináři a také lektorka práce s pánevním dnem. Žiji a tvořím v magické krajině Bílých Karpat.

Michaela Hering

Michaela je ženskou holistickou mentorkou a autorkou seberozvojového deníku a karet MŮJ MĚSÍC. Momentálně žije v Německu, kde provází rituály, semináři pro ženy a kakaovými ceremoniemi.

Organizační informace a přihláška:

Žítková, Bílé Karpaty

Kdy:  v sobotu 18.6.2022 - 16.00 -21.00 hod 

Místo konání: místo v přírodě na Žítkové (místo ti upřesníme až po přihlášení), na místě můžeš po ceremonii přespat ve spacáku nebo ve vlastním stanu; můžeš ale i odjet nebo si najít ubytování v okolí a zbytek víkendu využít na prozkoumání Žítkové a okolí a třeba navštívit Muzeum poslední žítkovské bohyně

Cena: 1900 Kč včetně DPH, nyní zaplatíš zálohu 600 Kč a 1300 Kč zaplatíš na místě v hotovosti

Jak si zajistit místo: své místo si zajistíš přihlášením (klikni na tlačítko níže) a zaplacením