Jak (si) vytvořit rituál

Je krásné zapojit rituály a čarování se živly do svého života. Pomáhá nám to rozvíjet své ženství, napojit a naladit se na sebe, na svou duši a srdce a také na přírodu, na Matku Zemi a její cykly. Rituály nám přináší do života nádherné posvátné a magické okamžiky.
 
Rituál je vědomé vytvoření posvátného prostoru a jasného záměru, uvědomění si toho, co mám za sebou, kde jsem teď, a co chci do budoucna. Rituál oslavuje život, dává váhu a sílu důležitým životním změnám a rozhodnutím. Drobné rituály můžeme zapojit do každodenního života a nechat se jimi podpořit a vyživit. Rituály nám pomáhají být plně tady a teď . 
 
Chtěla bys, aby se staly součástí tvého života? 
 
Co se naučíš:
  • jak (si) udělat rituál - pro sebe nebo pro své blízké
  • jak pracovat se živly (oheň, voda, země, vzduch)  v rituálech i v každodenním životě
  • jak si udělat domácí oltář
  • jak podpořit svůj záměr
  • seznámíš se s rituály kola roku (slunovraty, rovnodennosti, Beltain, Samhain atd.)
  • seznámíš se s  rituály kola života/přechodovými rituály (menarché, předporodní rituál, rituál přivítání dítěte atd.)
  • seznámíš se s rituály luny (rituály na úplňky a novoluní)

Vše jednoduše a prakticky tak, abys rituály mohla zapojit do běžného života. 

Zažiješ rituál propojení s ženskou rodovou linií a práci se živly na vlastní kůži a budeš se jich také aktivně účastnit.

Oslavíme spolu letní slunovrat.

Reference

Na Jany seminář Jak si vytvořit rituál jsem šla hlavně proto, že jsem se potřebovala vyživit ženským kruhem, ale i proto, že jsem Janu chtěla poznat osobně, protože ji znám už docela dlouho. Věděla jsem, že Jana svou práci dělá dobře, ale skutečnost, kterou jsem zažila na semináři, předčila moje očekávání. Jana měla akci výborně připravenou, nádherně povídala o rituálech, přivezla spoustu věciček na ukázku a já jsem se cítila opravdu opečovaná. Energie ženského kruhu mě krásně podpořila a já jsem se celý seminář jenom vznášela. Během celého semináře jsem se dozvěděla spoustu informací a třešničkou na dortu byl rituál uctění předkyň naší ženské rodové linie, který byl pro mě velmi silným zážitkem a jsem vděčná, že jsem ho mohla prožít. Jana je citlivou průvodkyní a její semináře a ženské kruhy mohu rozhodně doporučit.
Lenka Burkertováwww.lenkaburkertova.cz, průvodkyně žen na cestě za krásným a trvalým partnerským vztahem

Kdo tě seminářem provede? 

 

Jana Rosa

Jsem lektorkou práce s pánevním dnem metodou 3x3 Renaty Sahani. Jsem průvodkyní rituály a ženskými kruhy. Jsem milovnice vědomého ženství, ženského sdílení příběhů, spontánního tance, rituálů a sesterství. Snažím se kráčet po své životní cestě vědomě a inspirovat k tomu i ostatní.

Organizační informace a přihláška:

Brno

Kdy:  v neděli 20.6.2021 - 9.00-17.30 hod 

Místo konání: Cesta Integrity, Nálepkova 197/14, Brno Jundrov, http://cestaintegrity.cz/kontakt/

Cena: 2 057 Kč včetně DPH

Jak si zajistit místo: své místo si zajistíš přihlášením (klikni na tlačítko níže) a zaplacením