Jógový víkend

 "V souladu s ženským tělem a duší"

Víkend pro ženy v krásné přírodě

Chceš po zimě oživit své tělo? Probudit ho a nechat ho rozkvést

Potřebuješ si odpočinout a opečovat svoje tělo? Toužíš se naladit na potřeby svého těla a duše

Pojeď s námi na víkend! 

Odneseš si konkrétní praktické techniky, jak s tělem nakládat tak, aby Ti v něm bylo dobře a podporovalo Tě. Ochutnáš s námi jógu s důrazem na celkový prožitek, meditace, cchi-kung, zpívání manter. Okusíš také obličejovou jógu, masáž obličeje a celého těla včetně vnitřních orgánů skrze vibrace óm. Zaměříme se na vědomý dotek.

Čeká Tě spousta technik práce s tělem a také workshop o chodidlech (nové trendy péče o naše chodidla včetně praktického nácviku).

Přijď se vyživit kruhem podobně laděných žen, společným sdílenímtancem a závěrečným rituálem.

Je jen na Tobě, čeho se budeš chtít zúčastnit. 

Co Tě čeká?

  • jednodušší ubytování v krásném prostředí s milým personálem a s výbornou vegetariánskou stravou v penzionu Slunečnice (budeme jej mít celý pro sebe)
  • bohatý program - jóga, meditace, cchi-kung, masáž obličeje a celého těla - vědomý dotek, masáž vnitřních orgánů skrze vibrace óm, techniky práce s tělem, workshop o chodidlech (nové trendy péče o naše chodidla včetně praktického nácviku), sdílení, tanec, zpívání manter, ženská cykličnost, rituál atd.
  • péče dvou lektorek

Kdo Tě víkendem provede?

Hana Malachovská
Hana Malachovská
Fyzioterapeutka, lektorka jógy

Jsem fyzioterapeutka, lektorka jógy, řadu let studuji tradiční čínskou medicínu a také vliv emocí na naše tělo, vedu ženské kruhy. Na své letité terapeutické cestě jsem dospěla k poznání, že téměř každé tělo - pokud mu to jen dovolíme - je natolik moudré, že se může znovu navrátit do plnohodnotného života, radosti a živosti a to vše v naprostém souladu se sebou, se svojí jedinečností.

Jana Rosa
Jana Rosa
Průvodkyně na cestě za vědomým ženstvím

Jsem milovnice vědomého ženství, ženského sdílení příběhů, spontánního tance, rituálů a sesterství. Snažím se kráčet po své životní cestě vědomě a inspirovat k tomu i ostatní. Mojí největší vášní je momentálně rituál zavinování, kterým ženy s láskou provázím. Jsem také tvůrkyní projektu "Jak pečovat o stárnoucí rodiče" .

Organizační informace a přihláška:

Kdy: od pátečního večera 13.4. do nedělního odpoledne 15.4.2018

Místo konání: Penzion slunečnice, Kuřimská Nová Ves 2E (cca 45 minut od Brna), http://www.penzion-slunecnice.cz/

Cena: 

  • celková cena 4090 Kč

Jak si zajistit místo: své místo si zajistíš přihlášením (klikni na tlačítko níže) a zaplacením nevratné zálohy - 2000 Kč (pokud onemocníš, můžeš poslat svoji kamarádku); podklady k platbě Ti přijdou do emailu.